Sťahovanie Bratislava - APOLI, s.r.o.

Kúpili ste si nový byt? Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vás presťahuje rýchlo, za výhodnú cenu a bez najmenších problémov? Oslovte firmu APOLI, s.r.o. so sídlom v Bratislave, ktorá zabezpečuje aj sťahovanie do nových kancelárskych priestorov.

Najväčší dôraz kladieme na organizáciu a kvalitu, ktorá je základom každej spoločnosti. Venujeme sa kompletnému sťahovaniu bytov či firiem, pričom za najdôležitejšie považujeme skĺbenie predstáv zákazníkov a samozrejme našich niekoľkoročných skúseností.

Okrem služby sťahovanie bytov a kancelárií vám ponúkame aj služby v oblasti dopravy a prepravy osôb (získajte bližšie informácie o preprave osôb). Ďalej zabezpečujeme likvidáciu nábytku, a to nielen z bytov, ale aj z pivníc a rôznych priestorov, a tiež všetky ostatné služby po vysťahovaní. 

Ak máte záujem o sťahovacie služby, stačí ak nám zavoláte na uvedené telefónne číslo alebo napíšete e-mail, následne sa dohodneme na stretnutí, urobíme obhliadku sťahovaných priestorov a zašleme vám cenovú kalkuláciu.

Aj v prípade záujmu o ostatné nami ponúkané služby, nás neváhajte kontaktovať, radi vám poradíme a poskytneme všetky potrebné informácie. Na stránke si môžete pozrieť informatívne ceny za naše služby.